Pronájem pokoje v bytě 4+1 v Ústí nad Labem
Byt | Pokoj | 12m²
před 2 dny 4 000 za měsíc
+popl. 500, Nájem 40000 Kč + služby voda a topení Kauce 9000 Kč. Provize 4500 Kč.

Pronájem bytu 1+kk, 20 m2, Tolstého, Ústí nad Labem
Byt | 1+kk | 20m²
před 3 dny 6 000 za měsíc
Nájem 6000 Kč + služby. Elektřina na nájemníka. Provize RK.

Pronájem, byt 1+kk, 34 m2, balkon, cihlový dům, 3. patro, Ústí nad Labem - centrum
Byt | 1+kk | 34m²
před 11 dny 6 355 za měsíc
+ 3015,- Kč/měsíc zálohy na energie + Provize RK

pronájem bytu (1+1)+1 v Ústí nad Labem, Klíše, Za Válcovnou
Byt | 1+1 | 42m²
před 21 dny 7 479 za měsíc

Pronájem 1+1, OV, 36 m2, Ústí nad Labem, Klíše, Masarykova
Byt | 1+1 | 36m²
před 14 dny 7 500 za měsíc
+ zálohy na služby (topení, voda, elektřiny), kauce + provize RK

Pronájem prostorné garsoniéry, Ústí nad Labem – Všebořice, cihlový dům, klidná lokalita
Byt | 1+kk | 21m²
před 5 dny 7 600 za měsíc
SUV- 600,- Kč/osoba, TUV 800,- Kč/osoba, Topení 700,- Kč, úklid 100,- Kč, Osvětlení chodba 25,- Kč/

Pronájem garsonky, OV, 22 m2, Ústí nad Labem - centrum, Hoření
Byt | 1+kk | 22m²
před 20 dny 7 700 za měsíc
+ zálohy na služby ( topení, voda, elektřina ), 2x kauce + provize RK

Pronájem bytu 1+kk, 22 m2, Hoření, Ústí nad Labem
Byt | 1+kk | 22m²
před 3 dny 8 000 za měsíc
Nájem 6836Kč + 1164 Kč služby voda, teplo TUV. Kauce 14000Kč. Provize 9000Kč.

Pronájem bytu 1+1, 45 m2, Šaldova, Ústí nad Labem
Byt | 1+1 | 45m²
před 5 dny 8 500 za měsíc
Nájem 8500Kč +voda, topení a elektřina ve výši 4180Kč. Celkem 12.680Kč.Kauce 17000Kč.Provize RK.

Pronájem, Byt 2+1 (54m2), plastová okna, Ústí nad Labem, Neštěmice
Byt | 2+1 | 54m²
před 5 dny 8 600 za měsíc
+ energie
10 500 za měsíc
Nehradí se kauce ani provize.

Pronájem bytu 1+1, 32 m2, Purkyňova, Ústí nad Labem

Ulice Purkyňova v Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

Představujeme Vám kompletně zrekonstruovaný byt 1+kk o výměře 34 m² v novém projektu v Ústí nad Labem, který se nachází v cihlovém domě na ul. Purkyňova ve 2 patře ze 4 pater. Dispozici bytu tvoří vstupní chodba, koupelna se sprchovým koutem, kuchyně, kde se dá vytvořit menší obývací prostor. Jednotka je díky své orientaci a velkým oknům dostatečně prosvětlena a působí vzdušným dojmem. Společné prostory domu nabízí pro rezidenty kočárkárnu nebo společné venkovní terasy a balkony. Vstup do budovy je hlídán kamerovým systémem. Samotný dům se nachází 10 min pěší chůze k vlakovému nádraží s pravidelnými spoji do Prahy či Teplic. V okolí najdeme také Střekov Arénu s Laser game a trampolínovým centrem, školy, kavárny, obchody a další Město Ústí nad Labem leží v překrásné krajině Labského údolí na severu České republiky. Od hlavního města Prahy je vzdáleno necelých 90 km, od německých Drážďan pouhých 66 km. Město nabízí mnoho zajímavých míst pro turistiku i cyklovýlety a veškerou občanskou vybavenost, mateřskou školu, základní školu i střední školy. Parkovaní je možné bezplatně před domem. Jednotka se nabízí bez vybavení. K nastěhování ihned. Nájemné 10500,- Kč Teplo 2.600,- Kč Vodné 500,- Kč/osoba Úklid 100,- Kč Elektřinu si nájemce přepisuje na sebe. Velkou výhodou že se zde kauce nehradí. Provizi RK se zde také nehradí. Pro více informací či pro domluvení prohlídky, kontaktujte makléře. Ev. číslo: 654978.