Registrace realitní kanceláře
Zobrazuji nemovitosti 1 - 10 z
119
Zobrazit
4 590
nemovitostí
Lokalita
Prodej i pronájem
Prodej
Pronájem
Cena
Typ
1+1
1+kk
2+1
2+kk
3+1
3+kk
4+1
4+kk
5+1
5+kk
6 a více
Atypický
Garsonka
Pokoj
Zobrazit
1 467
Zobrazit
911
Zobrazit
818
Zobrazit
1 256
Zobrazit
138
nemovitostí
1
2
3
…
12
Řazení:
od nejnovějších
|
od nejlevnějších
| Nejdříve ověřené RK:
ano
|
ne
Prodej komerčního objektu v ulici Dobrovodská v Českých Budějovicích.
Komerční
|
Obchodní prostory
|
740m²
před 3 dny
64 640 000
Kč
včetně právního servisu, advokátní/bankovní úschovy a provize RK
Komerční prostory v obci Drnovice, okr. Zlín, CP 762 m2
Komerční
|
Obchodní prostory
|
342m²
před 4 dny
8 900 000
Kč
Prodej obchodního prostoru, 980 m2, Veselí nad Moravou
Komerční
|
Obchodní prostory
|
980m²
před 5 dny
10 200 000
Kč
Prodej zavedeného obchodu, 55 m2, ul. Pivovarská, Louny
Komerční
|
Obchodní prostory
|
55m²
před 5 dny
140 000
Kč
Pronájem nebytového prostoru
Komerční
|
Obchodní prostory
|
68m²
před 6 dny
50 000
Kč
za měsíc
Pronájem prodejny/kanceláře, Karlovy Vary, 49m2
Komerční
|
Obchodní prostory
|
49m²
před 6 dny
11 246
Kč
za měsíc
+popl. 4104
OBCHOD A RESTAURACE V CENTRU OBCE PŘEDSLAV
Komerční
|
Obchodní prostory
|
494m²
před 6 dny
12 500 000
Kč
PRONÁJEM OBCHODNÍHO PROSTORU, BORŠOV NAD VLTAVOU
Komerční
|
Obchodní prostory
|
163m²
před 6 dny
20 000
Kč
za měsíc
+ energie + kauce + provize RK
Pronájem komerčních prostor o výměře 95 m2, kancelář, sklady, garáže v Uherském Hradišti
Komerční
|
Obchodní prostory
|
95m²
před 6 dny
13 000
Kč
za měsíc
Uvedená cena bez energií.
Pronájem obchodního prostoru 1200 m² Polepy 65 000 Kč/měsíc (54 Kč/m²)
Komerční
|
Obchodní prostory
|
1200m²
před 6 dny
65 000
Kč
za měsíc
1
2
3
…
12
Komerční, Obchodní prostory
Nalezeno 119 výsledků
nalezli jsme pro vás 119 nemovitostí .
Načítání...