Řazení: od nejnovějších | od nejlevnějších  |  Nejdříve ověřené RK: ano | ne
Prodej pozemku včetně projektu RD ve Volarech, pozemek s projektem RD Volary
Pozemek | Ostatní | 2471m²
před hodinou 2 650 000
Pronájem vybaveného bytu 2+1 57 m2 s balkonem v Brně - Kohoutovice, byt 2+1 57 m2 Brno
Byt | 2+1 | 57m²
před 3 hodinami 11 000 za měsíc
+ Zálohy vč. Internetu 4.000,- vratná kauce 15.000,- + provize
Pronájem zrekonstruovaných bytů 1+KK v Brně - Černá Pole, byt 1+KK Brno
Byt | 1+kk | 36m²
před 3 hodinami 12 000 za měsíc
+ zálohy 2.000,- + kauce 14.000,- + provize
Pronájem zrekonstruovaných bytů 2+kk na ulici Provazníkova v Brně - Černá pole, byty 2+kk Brno
Byt | 2+kk | 35m²
před 3 hodinami 14 000 za měsíc
+ zálohy 2.500,- + kauce + provize
Pronájem bytu 1+kk 35 m2 v centru Brna, byt 1+kk ulice Stará v Brně
Byt | 1+kk | 35m²
před 3 hodinami 11 000 za měsíc
+ služby 2.000,- + přepis elektřiny na nájemce cca 500,- + kauce + provize
Pronájem bytu 1+kk 45 m2 Brno-město ulice Stará, byt 1+kk 45 m2 v Brně
Byt | 1+kk | 45m²
před 3 hodinami 12 000 za měsíc
+ Zálohy 2.000,- + elektřina tu si nájemník přepíše na sebe cca 500,- + kauce 14.000,- + provize
Prodej zemědělských pozemků v okolí Žebětína, zemědělské pozemky Žebětín
Pozemek | Pole | 288m²
před 3 hodinami 97 za m²
Neplatíte daň z nabytí + provize

Realitní kancelář REALITNÍ AGENTURA PRORADOST

Kontaktní údaje

Telefonní čísla: 608 600 008
Adresa: Břetislavova 1945/1, 69002, Břeclav

Makléři realitní kanceláře

Dušan Kmeť

E-mail: kmet@reality-proradost.cz
Telefon: +420 607 731 227

Roman Julínek

E-mail: julinek@reality-proradost.cz
Telefon: 608600008

Mgr. Ivana Kočí

E-mail: koci@reality-proradost.cz
Telefon: 775448188

Vít Kaňa

E-mail: kana@reality-proradost.cz
Telefon: 737073935

Anna Plagová

E-mail: plagova@reality-proradost.cz
Telefon: 777465459

Petr Doležal

E-mail: dolezal@reality-proradost.cz
Telefon: 777092378

Ing. Pavel Vrba

E-mail: vrba@reality-proradost.cz
Telefon: 739030285

Petr Blažek

E-mail: blazek@reality-proradost.cz
Telefon: 723788663

Jiří Korčák

E-mail: korcak@reality-proradost.cz
Telefon: 723820248

Pavlina Konzen

E-mail: konzen@reality-proradost.cz
Telefon: 732269200

Bohdan Buzek

E-mail: buzek@reality-proradost.cz
Telefon: 773998887

Bohumil Dufek

E-mail: dufek@reality-proradost.cz
Telefon: 777565370

Petr Chmiel

E-mail: chmiel@reality-proradost.cz
Telefon: 776100858

Aleš Tichý

E-mail: tichy@reality-proradost.cz
Telefon: 777855697

Josef Šálek

E-mail: salek@reality-proradost.cz
Telefon: +420739182000

Marcela Dubská

E-mail: dubska@reality-proradost.cz
Telefon: 721106205

Ing. Ivo Velcer

E-mail: velcer@reality-proradost.cz
Telefon: 724638234

Hana Götzová

E-mail: gotzova@reality-proradost.cz
Telefon: 773012526

Jan Dufek

E-mail: jan.dufek@reality-proradost.cz
Telefon: 775471222

Richard Loryk

E-mail: loryk@reality-proradost.cz
Telefon: 608119118

Roman Orel

E-mail: orel@reality-proradost.cz
Telefon: 777895878

Radovan Boháč

E-mail: bohac@reality-proradost.cz
Telefon: 773603574

Josef Grygar

E-mail: grygar@reality-proradost.cz
Telefon: 728211872

Martin Socha

E-mail: socha@reality-proradost.cz
Telefon: 602702702

Jiří Henčl

E-mail: hencl@reality-proradost.cz
Telefon: 777601037

Marta Žáková

E-mail: zakova@reality-proradost.cz
Telefon: 725811639

Aleš Turena

E-mail: turena@reality-proradost.cz
Telefon: 775348205

Aleš Šuster

E-mail: suster@reality-proradost.cz
Telefon: 777099061

Adam Trčka

E-mail: trcka@reality-proradost.cz
Telefon: 739085315

Marta Resová

E-mail: resova@reality-proradost.cz
Telefon: 722175987

Helena Srbová

E-mail: srbova@reality-proradost.cz
Telefon: 608958509

Zdeněk Hadra

E-mail: hadra@reality-proradost.cz
Telefon: 777055144

Marián Hancko

E-mail: hancko@reality-proradost.cz
Telefon: 608477460
Načítání...