Řazení: od nejnovějších | od nejlevnějších  |  Nejdříve ověřené RK: ano | ne

Prodej rodinného domu k rekonstrukci v Berouně
Dům | Rodinný | 52m²
před 7 hodinami 2 850 000

Prodej usedlosti v obci Lážovice
Dům | Zemědělská usedlost | 184m²
před 8 hodinami 5 300 000

byt 2+kk po rekonstrukci, Na kopečku
Byt | 1+1 | 34m²
před 9 hodinami 1 200 000
včetně právních služeb

byt 2+KK v OV- Nový Bor
Byt | 2+kk | 35m²
před 9 hodinami 1 199 000
+provize RK

Prodej, stavební pozemek, 974m2, Chvalčov
Pozemek | Bydlení | 974m²
před 10 hodinami 1 590 000
včetně provize

RD 5+1, garáž s pozemky 1,5 ha, Meziměsti, Vižňov
Dům | Rodinný | 150m²
před 11 hodinami 1 490 000

Zemědělská usedlost, pozemek 18.438 m2, Keblice u Litoměřic
Dům | Zemědělská usedlost | 300m²
před 11 hodinami 10 700 000
vč. provize RK. CENA DLE OSOBNÍ DOHODY

Prodej, byt 2+1, 57 m2, Tisová, okr. Tachov
Byt | 2+1 | 57m²
před 11 hodinami 1 495 000
Cena včetně provize, právního a realitního servisu.

Ověřená realitní kancelář Reality 11

Kontaktní údaje

Internetové stránky: http://www.reality11.cz
Adresa: Václavské náměstí 806/62, 11000, Praha - Nové Město

Makléři realitní kanceláře

Zuzana Vernerová

E-mail: vernerova@reality11.cz
Telefon: 773 905 865

Ing. Bohumil Ježek

E-mail: jezek@reality11.cz
Telefon: 723 001 784

Jakub Dobiáš

E-mail: dobias@reality11.cz
Telefon: 605 236 009
Telefon: 605 236 009

Václav Duben

E-mail: duben@reality11.cz
Telefon: 608 711 656

Martin Kubík

E-mail: kubik@reality11.cz
Telefon: 777 098 218

Martin Neužil

E-mail: neuzil@reality11.cz
Telefon: 702 048 068

Ing. Petr Šuchman

E-mail: suchman@reality11.cz
Telefon: 724 885 100

Marek Révay, DiS.

E-mail: revay@reality11.cz
Telefon: 606 169 916

Miroslav Kučera

E-mail: kucera@reality11.cz
Telefon: 603 880 964

Leo Dittrich

E-mail: dittrich@reality11.cz
Telefon: 602 623 125
Telefon: 602 623 125

Veronika Prokešová

E-mail: prokesova@reality11.cz
Telefon: 604 625 233

Lukáš Kavka

E-mail: kavka@reality11.cz
Telefon: 607 534 730

Josef Mejzlik

E-mail: mejzlik@reality11.cz
Telefon: 603 172 148
Telefon: 603 172 148

Roman Ježek

E-mail: r.jezek@reality11.cz
Telefon: 777 293 566

Jakub Kysela

E-mail: kysela@reality11.cz
Telefon: 777 823 756

Ing. Ondřej Horák

E-mail: o.horak@reality11.cz
Telefon: 731 463 854

Pavel Klouček

E-mail: kpreal@reality11.cz
Telefon: 777 269 906

Filip Hecl

E-mail: hecl@reality11.cz
Telefon: 723 063 725

Gabriela Šimečková

E-mail: simeckova@reality11.cz
Telefon: 721 127 007

Mirek Reindl

E-mail: reindl@reality11.cz
Telefon: 602 969 410

Jan Koryťák

E-mail: korytak@reality11.cz
Telefon: 702 161 600

Marek Filip

E-mail: filip@reality11.cz
Telefon: 608 732 013

Pavla Veselá

E-mail: p.vesela@reality11.cz
Telefon: 602 822 215

Ing. Róbert Záboj

E-mail: zaboj@reality11.cz
Telefon: 731 533 725

Vít Svoboda

E-mail: v.svoboda@reality11.cz
Telefon: 777 341 351

Denisa Petöczová

E-mail: petoczova@reality11.cz
Telefon: 776 552 485

Lukáš Hofman

E-mail: hofman@reality11.cz
Telefon: 721 127 007
Telefon: 731 698 125

Petr Adamec

E-mail: adamec@reality11.cz
Telefon: 603 582 467

Michal Šimeček

E-mail: simecek@reality11.cz
Telefon: 602 614 604

Radim Dankovič

E-mail: dankovic@reality11.cz
Telefon: 778 168 193

Ing. Miroslav Láska

E-mail: laska@reality11.cz
Telefon: 774 681 711

Andrea Lukšová

E-mail: luksova@reality11.cz
Telefon: 736 647 109

Vladimíra Miškovská

E-mail: miskovska@reality11.cz
Telefon: 603 880 960

Kateřina Vichtová

E-mail: vichtova@reality11.cz
Telefon: 724 729 161

Bc. Roman Machník

E-mail: machnik@reality11.cz
Telefon: 739 341 011

Michal Siňor

E-mail: sinor@reality11.cz
Telefon: 734 222 722

Michaela Kouřilová

E-mail: kourilova@reality11.cz
Telefon: 775 378 079

Aleš Křivánek

E-mail: krivanek@reality11.cz
Telefon: 608 861 659

Anna Thurnerová

E-mail: thurnerova@reality11.cz
Telefon: 776 830 930
Telefon: 776 830 930

Lukáš Toman

E-mail: toman@reality11.cz
Telefon: 739 211 497

Daniela Štusová

E-mail: stusova@reality11.cz
Telefon: 722 066 707
Telefon: 222 364 346

Martin Trojan

E-mail: partner.liberec@reality11.cz
Telefon: 777 474 158

Libuše Marková

E-mail: l.markova@reality11.cz
Telefon: 773 682 293

Martin Krotký

E-mail: krotky@reality11.cz
Telefon: 725 883 000

Vítězslav Hruška

E-mail: v.hruska@reality11.cz
Telefon: 734 783 533

Jitka Bohabojová

E-mail: bohabojova@reality11.cz
Telefon: 733 504 384

Kancelář Podskalská

E-mail: podskalska@reality11.cz
Telefon: 728 332 340

Dagmar Šubrtová Hájková

E-mail: subrtova@reality11.cz
Telefon: 734 222 822
Telefon: 734 222 822

Bc. Lenka Rusová

E-mail: rusova@reality11.cz
Telefon: 777 825 512

Jaromír Erben

E-mail: erben@reality11.cz
Telefon: 774 854 746

Josef Krkoška

E-mail: krkoska@reality11.cz
Telefon: 725 809 808

Vladimíra Blahoutová

E-mail: blahoutova@reality11.cz
Telefon: 603 215 620

Veronika Kotovicová

E-mail: kotovicova@reality11.cz
Telefon: 608 912 488

Václav Stočes

E-mail: stoces@reality11.cz
Telefon: 722 904 812

Jaroslav Kymr

E-mail: kymr@reality11.cz
Telefon: 732 732 295

Karel Vališ

E-mail: valis@reality11.cz
Telefon: 602 837 829

Aleš Horký

E-mail: horky@reality11.cz
Telefon: 725 874 444
Telefon: 725 874 444

Ing. Petra Houserová

E-mail: houserova@reality11.cz
Telefon: 732 869 012

Pavel Horák

E-mail: horak@reality11.cz
Telefon: 723 021 919

Zbyněk Holík

E-mail: holik@reality11.cz
Telefon: 608 615 020
Telefon: 608 615 020

Petr Polák

E-mail: p.polak@reality11.cz
Telefon: 702 566 668
Telefon: 702 566 668

Marie Vitvarová

E-mail: vitvarova@reality11.cz
Telefon: 731 946 685

Tomáš Zikmunda

E-mail: zikmunda@reality11.cz
Telefon: 727 924 945

Tomáš Beránek

E-mail: beranek@reality11.cz
Telefon: 606 258 473

Robert Macho

E-mail: macho@reality11.cz
Telefon: 775 572 535

Ivana Špačková

E-mail: dejvice@reality11.cz
Telefon: 722 099 100

Mgr. Jiří Šauer

E-mail: sauer@reality11.cz
Telefon: 724 913 651

Zuzana Pflugová

E-mail: pflugova@reality11.cz
Telefon: 730 598 104

Tomáš Stulík

E-mail: stulik@reality11.cz
Telefon: 777 250 514

Mgr. Zdeněk Kohutič

E-mail: kohutic@reality11.cz
Telefon: 777 008 401

Mgr. Tomáš Pajurek

E-mail: pajurek@reality11.cz
Telefon: 773 652 095

Eva Krutílková

E-mail: krutilkova@reality11.cz
Telefon: 737 953 513

Zákaznická linka

E-mail: neratovice@reality11.cz
Telefon: 603 198 784
Telefon: 311 210 311

Nikola Šimková

E-mail: n.simkova@reality11.cz
Telefon: 608 531 582

Marek Truhlář

E-mail: truhlar@reality11.cz
Telefon: 775 250 025

Roman Bukovjan

E-mail: bukovjan@reality11.cz
Telefon: 775 105 999

František Dvořák

E-mail: f.dvorak@reality11.cz
Telefon: +42 060 3880965
Telefon: 352 601 601

Lucie Hubingerová

E-mail: plzen@reality11.cz
Telefon: 774 159 889

Zákaznická linka Plzeň

E-mail: plzen@reality11.cz
Telefon: 725 756 310

Halyna Kupcová

E-mail: kupcova@reality11.cz
Telefon: 602 124 255
Telefon: 602 124 255

Zdeněk Matušík

E-mail: matusik@reality11.cz
Telefon: 773 905 865

Petra Pejcharová

E-mail: pejcharova@reality11.cz
Telefon: 739 685 008

Mgr Tatiana Makhina

E-mail: makhina@reality11.cz
Telefon: 728 967 011

Klára Nikol Blahutová

E-mail: blahutova@reality11.cz
Telefon: 732 854 853

Jaroslav Bouma

E-mail: bouma@reality11.cz
Telefon: 732 635 357

Lenka Wranovská

E-mail: wranovska@reality11.cz
Telefon: 777 474 158

Roman Šimáček

E-mail: simacek@reality11.cz
Telefon: 775 363 872

Denisa Šustalová

E-mail: sustalova@reality11.cz
Telefon: 776 534 593

Lucie Šimková

E-mail: simkova@reality11.cz
Telefon: 603 275 898

Daniel Denygr

E-mail: denygr@reality11.cz
Telefon: 776 342 569

Filip Novák

E-mail: f.novak@reality11.cz
Telefon: 733 656 106

Tomáš Katz

E-mail: katz@reality11.cz
Telefon: 608 817 231

Ing. Soňa Mašková

E-mail: maskova@reality11.cz
Telefon: 603 880 963
Telefon: 603 880 963

Jiří Dvořák

E-mail: jiri.dvorak@reality11.cz
Telefon: 792 480 733
Telefon: 792 480 733

Petr Neuman

E-mail: neuman@reality11.cz
Telefon: 603 272 785
Telefon: 603 272 785

Jitka Seidlová

E-mail: seidlova@reality11.cz
Telefon: 775 981 288

Martin Dostál

E-mail: partner.hradec@reality11.cz
Telefon: 777 474 158

Jaromír Bareš

E-mail: bares@reality11.cz
Telefon: 777 015 861

Jitka Trojanová

E-mail: trojanova@reality11.cz
Telefon: 607 978 044

Yulia Gaysina

E-mail: gaysina@reality11.cz
Telefon: 608 818 730

Jana Kočová

E-mail: partner.liberec@reality11.cz
Telefon: 777 474 158

Mgr. Radka Čadová

E-mail: cadova@reality11.cz
Telefon: 604 714 555

Reality 11 Harmony

E-mail: harmony@reality11.cz
Telefon: 702 180 222
Telefon: 702 180 222

Silvie Bartusková

E-mail: bartuskova@reality11.cz
Telefon: 774 505 040

Dana Gavendová

E-mail: gavendova@reality11.cz
Telefon: 730 571 248
Telefon: 730 571 248

Bedřich Vrdlovec

E-mail: partner.liberec@reality11.cz
Telefon: 777 474 158

Samuel Nebeský

E-mail: nebesky@reality11.cz
Telefon: 732 102 827

Ludmila Suchánková

E-mail: suchankova@reality11.cz
Telefon: 792 275 929
Telefon: 792 275 929

Jiří Fabián

E-mail: fabian@reality11.cz
Telefon: 602 389 361

Lenka Šestáková

E-mail: sestakova@reality11.cz
Telefon: 774 520 392

Ing. Jindřich Pavlovec

E-mail: pavlovec@reality11.cz
Telefon: 776 281 167

Kancelář Beroun

E-mail: k.beroun@reality11.cz
Telefon: 773 976 988

Martin Horák

E-mail: m.horak@reality11.cz
Telefon: +42 077 7301999

Vladimír Gern

E-mail: gern@reality11.cz
Telefon: 773 976 988

Josef Jelínek

E-mail: jelinek@reality11.cz
Telefon: 734 222 277

Elvíra Pokorná

E-mail: pokorna@reality11.cz
Telefon: 777 693 105

Ing. Karel Třmínek

E-mail: trminek@reality11.cz
Telefon: 602 458 223

Petra Klepalová

E-mail: klepalova@reality11.cz
Telefon: 776 566 517

Zákaznická linka Vysočina

E-mail: vysocina@reality11.cz
Telefon: 608 711 656
Telefon: 605 105 940

Ing. Petr Kareš

E-mail: partner.liberec@reality11.cz
Telefon: 777 474 158

Kristýna Šimáčková

E-mail: simackova@reality11.cz
Telefon: 721 980 521

Romana Patakiová

E-mail: patakiova@reality11.cz
Telefon: 722 682 825

Michal Siňor

E-mail: m.sinor@reality11.cz
Telefon: 734 222 722

Věra Sýkorová

E-mail: sykorova@reality11.cz
Telefon: 728 256 875

Bc. Lukáš Hecl, DiS.

E-mail: l.hecl@reality11.cz
Telefon: 702 427 541

Nikol Kokošková

E-mail: kokoskova@reality11.cz
Telefon: 725 756 310

Michal Siňor

E-mail: michal.sinor@reality11.cz
Telefon: 734 222 722

Callcentrum Plzeň

E-mail: c.plzen@reality11.cz
Telefon: 733 102 327

Veronika Kubíková

E-mail: kubikova@reality11.cz
Telefon: 775 919 460

Monika Čechová

E-mail: cechova@reality11.cz
Telefon: 777 068 882

Lucie Kašparová

E-mail: kasparova@reality11.cz
Telefon: 774 936 708

Radomíra Kohoutová

E-mail: kohoutova@reality11.cz
Telefon: 602 404 525

Ladislava Stehlíková

E-mail: stehlikova@reality11.cz
Telefon: 603 240 332

Aleš Kotlár

E-mail: partner.hradec@reality11.cz
Telefon: 777 474 158

Regina Pošmurová

E-mail: posmurova@reality11.cz
Telefon: 606 785 085

Filip Hecl

E-mail: hecl@reality11.cz
Telefon: 723 063 725

Marcela Vobrátilová

E-mail: vobratilova@reality11.cz
Telefon: 739 089 240

Mgr. Petr Kitzberger

E-mail: kitzberger@reality11.cz
Telefon: 728 917 631

Šárka Prokopová

E-mail: prokopova@reality11.cz
Telefon: 775 283 858

Ing. Dagmar Sobotková

E-mail: sobotkova@reality11.cz
Telefon: 607 648 765

Radek Spáčil

E-mail: spacil@reality11.cz
Telefon: 608 747 103

Pavel Dobeš

E-mail: dobes@reality11.cz
Telefon: 774 533 259
Telefon: 774 533 259

Ing. Dana Židek

E-mail: zidek@reality11.cz
Telefon: 776 303 262

Pavel Šupík

E-mail: supik@reality11.cz
Telefon: 723 469 946

kancelář Karlovy Vary

E-mail: kancelar.karlovy_vary@reality11.cz
Telefon: 736 680 520
Telefon: 736 680 520

Alena Severová

E-mail: severova@reality11.cz
Telefon: 734 222 622

Marcela Lörinczová

E-mail: lorinczova@reality11.cz
Telefon: 736 680 520
Telefon: 736 680 520

David Vejmelka

E-mail: vejmelka@reality11.cz
Telefon: 731 108 710

Radim Dalík

E-mail: dalik@reality11.cz
Telefon: 605 105 940
Telefon: 605 105 940

Renáta Pujmanová

E-mail: pujmanova@reality11.cz
Telefon: 603 156 245

Ing. Růžena Procházková

E-mail: prochazkova@reality11.cz
Telefon: 728 352 949
Telefon: 728 352 949

Jiří Pazour

E-mail: pazour@reality11.cz
Telefon: 777 336 598

Markéta Rejzlová

E-mail: rejzlova@reality11.cz
Telefon: 602 147 017
Telefon: 602 147 017

Hana Urieová

E-mail: urieova@reality11.cz
Telefon: 777 894 676
Telefon: 777 894 676

Václav Duben.

E-mail: v.duben@reality11.cz
Telefon: 608 711 656

Milan Adam

E-mail: adam@reality11.cz
Telefon: 602 124 421

Jiří Dufek

E-mail: dufek@reality11.cz
Telefon: 607 089 625

Libor Grabec

E-mail: grabec@reality11.cz
Telefon: 723 415 500

Ing. Miroslav Libřický

E-mail: partner.hradec@reality11.cz
Telefon: 777 474 158
Telefon: 777 474 158

Jiřina Hlavenková

E-mail: hlavenkova@reality11.cz
Telefon: 607 773 774
Telefon: 607 773 774

Ing. Roman Cilný

E-mail: cilny@reality11.cz
Telefon: 775 750 200
Telefon: 775 750 200

Jitka Slavíková

E-mail: slavikova@reality11.cz
Telefon: 724 810 310

Pavla Grombířová

E-mail: grombirova@reality11.cz
Telefon: 739 655 885

Jiří Havelka

E-mail: havelka@reality11.cz
Telefon: 733 253 970

Viktor Jaček

E-mail: jacek@reality11.cz
Telefon: 736 220 030

Elyzaveta Kozurak

E-mail: kozurak@reality11.cz
Telefon: 773 500 659
Telefon: 773 500 659

Aurel Bubenčík Hric

E-mail: hric@reality11.cz
Telefon: 727 949 343
Telefon: 727 949 343

Ing. Vendelín Kozár

E-mail: kozar@reality11.cz
Telefon: 603 824 875

Sněžana Romashko

E-mail: romashko@reality11.cz
Telefon: 703 159 608
Telefon: 703 159 608

Kaliuzhnyi Dmytro

E-mail: dmytro@reality11.cz
Telefon: 776 874 383
Telefon: 776 874 383

kancelář Plzeň

E-mail: k.plzen@reality11.cz
Telefon: 722 818 550

Mgr. Martin Čapek

E-mail: capek@reality11.cz
Telefon: 774 581 666

Vladimír Strnad

E-mail: strnad@reality11.cz
Telefon: 603 246 455

Jakub Jarolímek

E-mail: jarolimek@reality11.cz
Telefon: 704 195 514

Robert Táborský

E-mail: taborsky@reality11.cz
Telefon: 775 387 887

Tomáš Němec

E-mail: nemec@reality11.cz
Telefon: 724 757 908

Vlastimil Dřímal

E-mail: drimal@reality11.cz
Telefon: 777 613 774
Telefon: 777 613 774

Miroslava Jakob

E-mail: jakob@reality11.cz
Telefon: 777 932 588

Pavel Vališ

E-mail: p.valis@reality11.cz
Telefon: 602 604 606
Telefon: 776 663 363

Jana Moutelíková

E-mail: rshberoun@reality11.cz
Telefon: 776 663 363

Reality 11 Mixreality

E-mail: mixreality@reality11.cz
Telefon: 739 500 243
Telefon: 739 500 243

Nela Hakr

E-mail: hakr@reality11.cz
Telefon: 774 127 613
Telefon: 774 127 613

Petr Ludvík

E-mail: ludvik@reality11.cz
Telefon: 776 332 162

Jitka Kučerová

E-mail: j.kucerova@reality11.cz
Telefon: 607 769 881

Michaela Šturmanová

E-mail: sturmanova@reality11.cz
Telefon: 734 761 854

Petr Podhorský

E-mail: podhorsky@reality11.cz
Telefon: 608 804 080

Robert Izak

E-mail: izak@reality11.cz
Telefon: 777 240 246
Telefon: 777 240 246

Darina Nevrklová

E-mail: smetanova@reality11.cz
Telefon: 722 941 392

Mgr. Radka Severová

E-mail: r.severova@reality11.cz
Telefon: 724 209 533

David Polcar

E-mail: polcar@reality11.cz
Telefon: 731 533 087

Lucie Pitáková

E-mail: pitakova@reality11.cz
Telefon: 602 140 396

Kamil Filgas

E-mail: filgas@reality11.cz
Telefon: 721 140 014
Telefon: 721 140 014

Martin Svojanovský

E-mail: svojanovsky@reality11.cz
Telefon: 725 007 000

Mgr. Pavel Šíp

E-mail: sip@reality11.cz
Telefon: 602 282 388
Telefon: 602 282 388
Načítání...