Řazení: od nejnovějších | od nejlevnějších  |  Nejdříve ověřené RK: ano | ne

Stavební pozemek v obci Medlice - 1.500 m² – rovina, zasíťovaný, 16 km od Dukovan
Pozemek | Bydlení | 1500m²
před 14 dny 2 945 000
+ provize RK

Prodej bytu 3+1 s garáží na ulici Slezská ve Frýdku Místku
Byt | 3+1 | 70m²
před 14 dny 4 250 000

2B1 Prodej bytu 1+kk 27,06 m² + 20,3 m² Předzahrádka
Byt | 1+kk | 27m²
před 14 dny 3 798 126

Prodej, stavební pozemek, 923 m2, Týnec nad Labem - Lžovice
Pozemek | Bydlení | 923m²
před 14 dny 2 156 za m²
Cena je kompletní včetně právních služeb a provize RK

Stavební pozemek - 948 m2 v Ostravě Bartovicích
Pozemek | Bydlení | 948m²
před 14 dny 1 690 000

Prodej , zemědělská usedlost, 72 m2, Perštejnec
Dům | Rodinný | 72m²
před 14 dny 4 900 000
cena je kompletní

Pronájem garáže 19m2, vč. el.energie, Lobezská ul., Slovany
Ostatní | Garáž | 19m²
před 14 dny 2 300 za měsíc

prodej bytu 2+1, Ústí nad Labem, Krásné Březno, ulice U Pivovarské zahrady
Byt | 2+1 | 63m²
před 14 dny 1 695 000
včetně všech poplatků a právního servisu

Prodej rodinného domu Na Drahách
Dům | Rodinný | 180m²
před 14 dny 4 950 000

Prodej, rodinný dům, 1568m2, K Myslivně, Peruc
Dům | Rodinný | 1598m²
před 14 dny 2 860 000
Nenalezena mapa
31 500 000
cena k jednání, včetně provize RK a právního servisu

Prodej domu, 370 m2, Na hlavní, Praha

Ulice Na hlavní v Praze, okres Hlavní město Praha

Hledáte dům pro bydlení, který můžete spojit s podnikáním? Zajímavá investiční nabídka domu se čtyřmi byty a obchodním prostorem. Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím RD s krásnou zahradou. Díky skvělé poloze a výbornou dostupností do centra města se z domu stává investiční příležitost. Tento dům nabízí širokou škálu možností využití. Máte zde prodejní prostory pro veřejnost, kancelářské prostory pro vaše zaměstnance, jednací místnost pro setkávání s klienty a reprezentativní prostory pro vytváření pozitivního dojmu o Vaší firmě. V podzemním podlaží najdete prostorné sklady, budete mít dostatek místa na skladování produktů a materiálů bez nutnosti využívání drahých externích skladových prostor. Parkování přímo na pozemku. Dům prošel nedávnou a zdařilou rekonstrukcí, což znamená, že je ve vynikajícím stavu a vyžaduje minimální údržbu. Předpokládané náklady na dokončení bytu je cca 1,3mil, kvalitní firma, která rekonstrukci započala bude nyní byty dokončovat a budou ihned k pronájmu či k bydlení. Každý byt má svoje vlastní měřiče (elektroměr, vodoměry). Dům má vlastní vjezd přímo z obecní komunikace, což zajišťuje snadný přístup pro dodavatele a všechny návštěvníky. Celý dům včetně pozemku jsou zabezpečeny kamerovým systémem a alarmem. Vřele doporučuji prohlídku této jedinečné nabídky. Veškeré občanské vybavení v místě, MŠ, ZŠ, kadeřnictví, pošta, lékař, supermarket s retail parkem, několik restaurací, knihovna, koupaliště, dětská hřiště, pingpongové stoly, fotbalové hřiště, městský úřad, policie. V blízkosti domu je výborná skvělá dopravní dostupnost do centra Prahy pouhých 5km a jste na metru Letňany či Střížkov. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Možné financovat hypotečním úvěrem bez dokládání příjmů, pouze složení 20% vlastních zdrojů, se kterým Vám rádi pomůžeme zdarma vyřídit za nejlepších podmínek na trhu. K dispozici dle dohody. Prohlídky dle telefonické domluvy. Těším se na naše společné


Prohlídky a prodej zprostředkuje

Martina Novotná (Voslářová)
E-mail: m.novotna@home4people.cz
Telefon: 775 316 656

Aktuálně zastupuje u 19 nemovitostí


Nezávazně se zeptejte! chcete více informací o nemovitosti?

Odesláním souhlasíte s poskytnutím dat třetí straně (= realitní kanceláři). Nezbytné, abychom dotaz mohli poslat. Vaše data nezneužijeme.
Pole označené (*) jsou povinné.

Zastupující realitní kancelář

HOME 4 PEOPLE
Ověřená realitní kancelář

Aktuálně má v nabídce 161 nemovitostí


Sdílejte nemovitost

Trvalý odkaz
Kontaktovat prodejce

Číslo zakázky 30998
Typ Prodej
Provize včetně provize
Kategorie Domy
Podkategorie Rodinný
Plocha pozemku 707 m²
Užitná plocha 370 m²
Zastavěná plocha 189 m²
Podlahová plocha 370 m²
Počet místností Atypický
Stavba Cihlová
Stav objektu Velmi dobrý
Počet podlaží 2
Balkon Ano
Lodžie Ne
Terasa Ano
Bazén Ne
Garáž Ne
Parkování Ano
Míst k parkování 4
Sklep Ano
Energetická náročnost budovy C - Úsporná
Ukazatel energetické náročnosti budovy 1


Inzerát vytvořen 5.4.2025 000 21:49 (poslední úprava: 10.4.2025 000 13:20)
Chcete získat více informací o nemovitosti?
Načítání...
Nastavení webu na míru×
Využíváme cookies a další technologie k tomu, aby zajistily spolehlivost a bezpečnost stránek, sledovaly jejich výkonnost a zprostředkovaly personalizovaný zážitek. Za tímto účelem shromažďujeme informace o uživatelích a jejich chování.
Kliknutím na klávesu “Souhlasím” souhlasíte s tím, že tyto informace budeme sdílet se třetími stranami. Pokud toto odmítnete budeme používat jen základní cookies a bohužel nebudete dostávat žádný personalizovaný obsah.
více informací