Pronájem, nebytové prostory, 31 m2, ul. náměstí Jana Zajíce, Vítkov
Komerční | Ostatní | 31m²
před 16 dny 6 000 za měsíc
+ služby spojené s užíváním nemovitosti

Pronájem kadeřnického křesla, Wolkerova ul., Prostějov
Komerční | Ostatní | 20m²
před 4 dny 6 000 za měsíc
včetně záloh na energie + provize RK

Pronájem, kancelář, 23m2, Ostrava, ul. Nádražní
Komerční | Kanceláře | 23m²
před měsícem 6 000 za měsíc
+El.energie +Voda +Teplo +EPS, EZS a Úklid

Pronájem bytu 3 + 1/L, 72,01m2, Děčín - Želenice, ul. U Tvrze
Byt | 3+1 | 72m²
před 24 dny 6 089 za měsíc
+ el.energie a plyn, kauce, provize RK

kancelář 13m2 ul. Národní Praha 1 Nové Město u metra po rek. nezař. 1 patro bez výtahu bez provize
Komerční | Kanceláře | 13m²
před 25 dny 6 136 za měsíc
+poplatky 2.379,-Kč

pronájem kancelářských prostor v Hradci Králové
Komerční | Kanceláře | 61m²
před 4 dny 101 za m²/měsíc
+popl. 2000

Pronájem, byt 1+kk, 34 m2, balkon, cihlový dům, 3. patro, Ústí nad Labem - centrum
Byt | 1+kk | 34m²
před 16 dny 6 355 za měsíc
+ 3015,- Kč/měsíc zálohy na energie + Provize RK

Pronájem kanceláře Palackého Mladá Boleslav
Komerční | Kanceláře | 30m²
před měsícem 6 392 za měsíc
+ energie, + kauce, + provize RK

Pronájem kanceláře ul. Palackého, Mladá Boleslav
Komerční | Kanceláře | 25m²
před měsícem 6 404 za měsíc
+ energie, + kauce, + provize RK

PRONAJATO řízemní kanceláře, obchodní místo 45 m2, Komenského ul., Milevsko
Komerční | Kanceláře | 45m²
před 2 měsíci 6 480 za měsíc
+ záloha na energie

Všechny kategorie Nalezeno 4 527 výsledků

nalezli jsme pro vás 4 527 nemovitostí .

Načítání...